O nas

Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy Soneta, a także autoryzowanym dystrybutorem eksperckiego systemu do wspomagania zarządzania firmą – enova365, jesteśmy w pełni przygotowani do świadczenia kompleksowej usługi wdrożenia rozwiązań klasy ERP i CRM.

Dlaczego wybraliśmy firmę Soneta?

 

Firma Soneta tworzy oprogramowanie, które sprawia, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, odnosząc przy tym zdecydowany sukces. Oszczędność czasu i zasobów przy zachowaniu najwyższej wydajności przedsiębiorstwa jest priorytetem dla producenta systemu.
Soneta to nie tylko producent enova365, ale również doradca biznesowy partnerów, jak i klientów. Fachowa obsługa i pomoc w prowadzeniu biznesów to wyróżnik Soneta na tle konkurencji. Solidne założenia i coś więcej niż dystrybucja oprogramowania składa się na niewątpliwy sukces na rynku rozwiązań klasy ERP i CRM.
Zgodność naszych założeń i podejścia do biznesu z firmą Soneta, doprowadziła do naszej owocnej współpracy. Jako Netland Computers dokładamy wszelkich starań, aby zmieniać przedsiębiorstwa na nowocześniejsze przy wykorzystaniu systemu enova365. Uczestniczymy w licznych szkoleniach i spotkaniach, aby nasi doradcy klienta oraz handlowcy zawsze stawali na wysokości zadania, posiadali aktualną wiedzę oraz zapewniali najwyższy standard świadczonych usług w zakresie doboru sprzętu, oprogramowania, a także rozwiązań dla firm.

Z czego słynie Soneta?

Mówiąc Soneta od razu myślimy o flagowym oprogramowaniu producenta. System enova365 pozwala na zmaksymalizowanie wydajności pracowników przy zachowaniu środków i czasu. Oprogramowanie jest również dostępne w chmurze, dzięki czemu dostęp do niego można mieć z dowolnego miejsca – wystarczy połączenie internetowe i urządzenie, takie jak tablet, laptop lub smartfon.
enova365 jest zintegrowanym systemem ułatwiającym zarządzanie przedsiębiorstwem. Cechą charakterystyczną oprogramowania jest ergonomia, efektywność pracy i przyjazny dla użytkownika interfejs. System enova365 to nowoczesne rozwiązanie dedykowane dla firmy, które integruje w pełni program księgowy oraz program do zarządzania takimi obszarami przedsiębiorstwa jak handel, produkcja, zarządzanie czy też kadry.

Chcesz więcej?

Właścicielem strony enova.kalisz.pl jest Netland Computers Sp. z o.o.

– firma integrująca usługi i rozwiązania dla biznesu.

 

Cały czas się rozwijamy i chcemy pomagać rozwijać się innym, właśnie dlatego zostaliśmy integratorem usług oraz rozwiązań biznesowych. Począwszy od krótkoterminowych usług, wynajmów urządzeń oraz organizacji eventów i wydarzeń, poprzez usługi programistyczne, szkolenia, a także wdrożenia, kończąc na sprzedaży sprzętu komputerowego, drukującego, sieciowego oraz macierzowego.

Jesteś zainteresowany? Po więcej rozwiązań dla biznesu zajrzyj na naszą stronę internetową!

NETLAND.PL

Sprawdź również:

enova.pl

Aktualności – Netland