Przeniesiemy Twój biznes do Internetu

Przeniesiemy Twój biznes do Internetu

Panująca aktualnie sytuacja epidemiczna z dnia na dzień zmusiła nas wszystkich do zmiany dotychczasowych nawyków i planów na rzecz izolacji we własnych domach. Zmiany te najbardziej odczuli przedsiębiorcy, którzy aby zachować płynność finansową zmuszeni są do reorganizacji modelu prowadzenia biznesu.

Nałożone przez Rząd obostrzenia spowodowały, że sklepy oraz firmy działające stacjonarnie mają duży problem z dotarciem do klientów.

Sytuacja kryzysowa, w której wszyscy się znaleźliśmy wymaga zdecydowanych, odważnych i mądrych działań, opartych o solidną, popartą doświadczeniem wiedzę.

Firmy działające online są postrzegane przez klientów jako nowoczesne i bardziej dostępne dla konsumenta. Brak takiej formy działalności, szczególnie w aktualnie panującej sytuacji, może przyczynić się do straty klientów, a w dłuższej perspektywie czasu do utraty płynności finansowej.

Chcąc sprostać wymaganiom, które narzuca aktualna sytuacja, przedsiębiorstwa są zmuszone podjąć odpowiednie kroki w kierunku wprowadzenia innowacji w sposobie komunikacji z Klientem. Niezbędne do tego celu jest niezawodne oprogramowanie, które zapewnia sprawną i zdalną obsługę kontrahentów. Doskonale sprawdzają się tutaj znane komunikatory, takie jak Skype, czy też WhatsApp.

Internet staje się głównym kanałem sprzedaży. Firmy, aby dotrzeć do Klienta potrzebują odpowiedniego zaplecza. Dobrze przygotowana witryna powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale i odpowiednio wypozycjonowana. Inwestycja w infrastrukturę i nowe technologie staje się kluczowa i bez odpowiednio podjętych działań, przedsiębiorstwo nie tylko nie będzie w stanie pozyskać nowych Klientów, ale i musi się liczyć ze stratą obecnych.

Czy wiesz, że zaledwie kilka pierwszych chwil od momentu wpisania nazwy produktu w wyszukiwarkę i wejścia na stronę sprzedawcy, decyduje o finalnym zakupie produktu lub zamówieniu usługi?

Wypozycjonowana, przejrzysta strona internetowa, płynnie działający e-sklep oraz szybka możliwość kontaktu z konsultantem to klucz do sukcesu.

Nie pozwól, aby Twoja firma pozostała w tyle za konkurencją. Zaistniej w świecie biznesu online i zwiększ swój zasięg oferowanych produktów i usług.

Nie wiesz od czego zacząć? A może potrzebujesz pomocy w poszczególnych etapach realizacji swojego planu? Nie zwlekaj i postaw na sprawdzone rozwiązania i pomoc specjalistów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorcami, niedziałającymi do tej pory w Internecie. Lata doświadczeń pozwalają nam zapewniać rozwiązania, które również u nas sprawdziły się najlepiej.

Zajmujemy się:

  • tworzeniem wirtualnego biura do pracy zdalnej oraz obsługi klienta (wykorzystujemy najlepsze rozwiązania, takie jak: Microsoft Office 365, aplikacja Teams, Bitrix24, chmura, chatboty)
  • wynajmujemy całą infrastrukturę informatyczną od laptopów i stacji roboczych przez osprzęt sieciowy, UPSy aż po serwery.
  • budową stron oraz inteligentnych sklepów internetowych
  • tworzeniem aplikacji na zamówienie Klienta
  • administracją serwera, wdrożeniem oraz konfiguracją
  • pomocą techniczną i serwisową za pomocą zdalnego pulpitu
  • pozycjonowaniem witryn
  • oprawę graficzną

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz