Co to jest enova365?

To system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane  przez ponad 8 tys. polskich przedsiębiorstw.

jeden system,
wiele możliwości

wybierz to, czego potrzebujesz

Multifunkcjonalność pod ręką, skalowalność na wyciągnięcie ręki.

Wybierając enova365 kompletujesz moduły, z których każdy wspiera określone procesy w przedsiębiorstwie oraz dostosowujesz system do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

miej outsourcing w swojej firmie

Korporacyjne potrzeby na ziemiach polskich.

enova365 jest gotowa do integracji w oddziałach firm zagranicznych zlokalizowanych w Polsce oraz polskich korporacjach, pracujących na zagrani-cznych systemach ERP. To dobre rozwiązanie dla firm, które chcą włączyć w obecną infrastrukturę IT oprogramowanie z obszaru kadrowo-płacowego i księgowości, gwarantujące zgodność z polskimi przepisami.

Z enova365 masz wszystkie funkcje zawsze pod ręką.

A te potrzebne w przyszłości, na wyciągnięcie ręki. Przed wdrożeniem kompletujesz moduły z obszaru handlu, crm, kadr, księgowości i workflow. Każdy moduł dostępny jest w trzech wersjach funkcjonalnych (oznaczonych kolorami: srebrny, złoty i platynowy) odpowiadającym potrzebom małych średnich i dużych firm. Możesz łączyć moduły w różnych wariantach, dobierać moduły oraz podnieść je do wyższej wersji.

Moduły współdziałają ze sobą, korzystając z jednej bazy danych, co gwarantuje dowolny dostęp do funkcji systemu, także z wielu urządzeń (komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, smartfonu). Program sam dobierze odpowiedni interfejs (okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy, komórkowy). Dzięki temu łatwo dopasujesz system do stylów pracy w firmie.

Wybierz moduły!

enova365 obsłuży wszystkie lub tylko część procesów zachodzących w Twojej firmie. Wybierz potrzebne obszary działania. Kliknij tutaj >

Zobacz folder enova365

Dowiedz się jak enova365 może rozwinąć Twoją firmę!
Przekonaj jak łatwo jest dostosować enova365 do
sposobu dostępu, stylu pracy i zdolności finansowania.

Sprawdź, na ile Cię stać!

Jeśli wiesz już, jakich modułów potrzebujesz,
sprawdź nasz cennik! Przekonaj się, że stać Cię
na dobre ERP. Kliknij tutaj >

enova365 jest zgodna z polskimi przepisami.

Jest też na bieżąco aktualizowana do zmian w przepisach. Aplikacja spełnia wymagania ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Gwarantuje stabilność i maksimum bezpieczeństwa.

Duże, zagraniczne systemy informatyczne często mają trudności w odwzorowaniu polskiej specyfiki ustawodawstwa i nie nadążają za zmianami w przepisach w obszarach kadrowo-płacowych i księgowych. Decyzja o integracji z enova365 pozwala na uniknięcie kłopotliwych przestojów w pracy, przy jednoczesnym dowolnym dostosowaniu do panujących już w firmie procedur. Co więcej umożliwia wprowadzenie samoobsługi pracowniczej, przyśpieszając realizację operacji kadrowych i zmniejszając liczbę papierowych dokumentów w obiegu.

enova365 poza kadrami i finansami obsłuży pozostałe procesy z obszaru handlu i kontaktu z klientami. Zobacz wiecej modułów. Kliknij tutaj >

Zobacz ulotki enova365 z obszaru
kardowo-płacowego i finansów

Dowiedź się jak enova365 może pozytywnie poprawić jakość
pracy w Twojej firmie! Działaj z każdego miejsca o dowolnej
porze z modułami enova365 multi, dostępnymi z urządzeń
mobilnych, w tym tabletów i smartfonów. ERP wreszcie dla
każdego użytkownika!

enova365 Kadry Płace                                               enova365 Księgowość
z przykładem mobilności                                            z przykładem mobilności

Wybierz model zakupu!

Sprawdź nasz cennik! Przekonaj się o zaletach ERP
w abonamencie oraz jako usługa Kliknij tutaj >

pracuj mobilnie

Miej najbardziej rozwojowy system na rynku!

Czy Twoje ERP pracuje w systemie Windows 8, na tablecie poprzez dotyk, na smartfonie oraz przez przeglądarkę internetową? Jeśli nie, najwyższy czas na enova365!

rozdzielaj zadania

Kontroluj procesy, przepływ pracy i jej wyniki!

Przydzielaj operatorów i kontroluj stan realizacji poszczególnych zadań, a wszystkie procesy zepnij klamrą! Unikaj przestojów pracy i szybko odnajduj zaginione dokumenty!

Na enova365 można pracować stacjonarnie oraz w chmurze – logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową, a dzięki dodatkowym interfejsom opartym o zasady Modern UI, możliwe jest korzystanie z systemu na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartfonach).

To jedyny zintegrowany system ERP w Polsce, który przystosowany został do pracy na Windows 8 i Windows Phone, dając Użytkownikowi możliwość korzystania z aplikacji za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam. enova365 znakomicie dopasuje się do stylu pracy w Twojej firmie!

Jesteśmy zdania, że w celu optymalizacji pracy w firmie, użytkownik powinien obsługiwać tylko sytuacje wyjątkowe, wymagające kreatywnego myślenia. Powinien koncentrować się nad aspektem merytorycznym realizacji zadań, kwestię organizacyjne zrzucając na system.

enova365 Workflow zbiera informację z wielu obszarów działalności firmy, pomaga w organizacji przepływu pracy w firmie między wieloma osobami. Wykorzystanie procesowej organizacji pracy jest naturalnym kierunkiem rozwoju firmy i świadczy o jej dojrzałości. Polecamy firmom chcącym usprawnić przepływ pracy i komunikację w przedsiębiorstwie.

zakup

Posiadaj licencje na własność.

To standardowa forma zakupu oprogramowania. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Opcja idealna, gdy na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing.

Zobacz cennik!

kliknij tu >

wynajem

Miej system w abonamencie.

To możliwość wynajęcia oprogramowania w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

 Zobacz cennik!

kliknij tu >

usługa

Dzierżaw system i infrastrukturę.

   System Enova to najnowszej generacji oprogramowanie dla firm klasy ERP. Integruje ono w pełni program księgowy oraz program do zarządzania takimi obszarami przedsiębiorstwa jak handel, produkcja, zarządzanie czy kadry. Jego możliwości pozwalają na pracę, jako program dla biura rachunkowego, program do kadr, program do handlu, program do księgowości i płac. 

Już 7 000 polskich przedsiębiorstw korzysta z systemu enova

enova-systemSystem skrojony na miarę

System enova należy do nowej generacji programów z dziedziny zarządzania. Oprogramowanie oferowane jest w trzech odmianach funkcjonalnych – srebrnym, złotym i platynowym. Został stworzony do poprawy wydajności i wspierania zarządzania przedsiębiorstwem. Ponadto  system enova otrzymał nagrodę przyznawaną najlepszym aplikacją pracującym z najnowszą platformą aplikacyjną Microsoft SQL Server 2005, Visual Studio 2005 oraz BizTalk Server 2006. System jest oprogramowaniem w pełni zintegrowanym z najnowszym systemem operacyjnym firmy Microsoft – Windows.

Rozwiązanie klasy ERP przygotowane zostało do współpracy z oprogramowaniem branżowym i specjalistycznym, dzięki czemu całość funkcjonowania firmy można skupić w jednej aplikacji. Enova pozwala maksymalizować wydajność pracowników oraz oszczędzać środki i cenny czas potrzebny na wykonywanie niezbędnych procesów w  firmie.

ddd65abad8

System enova to w pełni funkcjonalna, modułowa, skalowalna, personalizowana i inteligentna platforma ERP/CRM

Funkcjonalność

Od strony technicznej enova jest zgrabną, elegancką konstrukcją złożoną z modułów i zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażony został w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który nie wymaga żmudnych szkoleń po wdrożeniu. Dzięki zastosowanym w oprogramowaniu rozwiązaniom program jest bardzo elastyczny – istnieje możliwość samodzielnego modyfikowania i dostosowania poszczególnych parametrów programu do własnych potrzeb.

Pełna kontrola

System enova automatyzuje wszelkie działania i zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie. Do każdego etapu realizacji zadania przypisany jest operator, która odpowiedzialna jest za realizację poszczególnej części procesu.

Elektroniczny ekspert

Oprogramowanie enova należy do kategorii systemów eksperckich, czyli takich, które same podejmują proste decyzje i pomagają w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, jest to szczególnie ważne w modułach takich jak Płace czy Handel. Oprócz funkcji opartych o ogólne zasady prowadzenia rachunkowości. Zawarta w systemie wiedza merytoryczna podlega stałej aktualizacji wraz ze zmianami w prawie.  Oprogramowanie enova dostarcza duży wachlarz funkcji związanych z automatyzacją procesów i ewidencjonowania dokumentów czy operacji gospodarczych.

Zawsze na bieżąco

System enova jest cały czas rozwijany. Także dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z klientami, którzy zdecydowali się wdrożyć omawiane rozwiązanie w swojej firmie. Dzięki praktycznemu podejściu i śledzenia na bieżąco zmian w prawie, system enova jest cały czas aktualny i gotowy do działania.

Bądź na czasie

Dzięki systemowi enova Twoje przedsiębiorstwo będzie korzystać z najnowocześniejszych i zawsze aktualnych rozwiązań technologicznych. Najnowsza wersja systemu enova została zaprojektowana tak, że działa zarówno lokalnie jak i w chmurze (enova365) za pośrednictwem przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu, z systemu można korzystać także na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Pełne wsparcie

System enova zawiera wszystko, co potrzebne jest do komfortowej pracy bez żadnych zbędnych dodatków. Dzięki temu w praktyce oceniany jest jako solidny, przewidywalny, pewny, stabilny i bezpieczny system do zarządzania firmą. W razie różnego rodzaju wątpliwości lub trudności związanych z użytkowaniem systemu, umowa licencyjna gwarantuje możliwość skorzystania z naszego telefonicznego wsparcia. Przez co najmniej 8 godzin dziennie we wszystkie dni robocze można skonsultować się bezpośrednio z Centrum Technicznym, które jest gotowe na rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Wdrożenie nowoczesnego rozwiązania klasy ERP to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Twórcy systemu enova doskonale o tym wiedzą i zapewniają firmom i pracującym w nich ludziom wydajniejszą i bardziej ergonomiczną pracę. Wdrożenie systemu enova w firmie eliminuje przede wszystkim uciążliwe i żmudne czynności, które pochłaniają czas pracowników, a co za tym idzie zasoby firmy. Zmniejszona pracochłonność wykonywania wspomaganych przez enovę procesów, wpływa w głównej mierze na polepszenie współpracy i produktywności zespołów roboczych w przedsiębiorstwie, czego głównym skutkiem jest wyraźne obniżenie kosztów prowadzonej działalności.