Oprogramowanie Enova

 

Oprogramowanie enova

O enova

System Enova to najnowszej generacji oprogramowanie dla firm klasy ERP. Integruje ono w pełni program księgowy oraz program do zarządzania takimi obszarami przedsiębiorstwa jak handel, produkcja, zarządzanie czy kadry. Jego możliwości pozwalają na pracę, jako program dla biura rachunkowego, program do kadr, program do handlu, program do księgowości i płac.

Demo

Przetestuj najnowszą wersję oprogramowania ERP Enova na swoim komputerze. Wersja demonstracyjna jest systematycznie aktualizowana. Możesz równiesz zobaczyć możliwości systemu enova365, która pracuje w chmurze.

Moduły

System składa się z kilkudziesięciu modułów, które możesz wybrać dla swojego przedsiębiorstwa. Pojedynczy moduł systemu usprawnia funkcjonowania firmy w obszarze, za który odpowiada. W ramach zintegrowanego systemu enova wszystkie moduły mogą pracować wspólnie lub niezależnie.

Wymagania

System enova został stworzony z wykorzystaniem najnowszej generacji narzędzi Microsoft .NET oraz Microsoft Visual Studio.NET. Ma architekturę trójwarstwową (interfejs użytkownika, logika biznesowa i bazy danych), co umożliwia m.in. wykorzystanie aplikacji w rozwiązaniach internetowych (np. cloud computing).