Obsługa

NETLAND Computers proponuje Klientom produkty idealnie dopasowane do ich potrzeb. Naszym celem jest znalezienie perfekcyjnego rozwiązania, które pozwoli na rozważne alokowanie posiadanych zasobów i spełnienie wszystkich wymagań technicznych. Doradztwo rozpoczyna się od dokładnego wywiadu, podczas którego nasi pracownicy przygotowują „mapę potrzeb Klienta”. Proces ten ułatwia nabywcom dokładne określenie własnych wymagań. Bardzo ważną jego częścią jest przewidywanie i planowanie przyszłych potrzeb kupującego. Wraz z rozwojem firmy wymagania komputerowe zmieniają się. Razem z NETLAND Computers Klient zaplanuje następną modernizację i określi, jak długo będzie w stanie pracować na danym sprzęcie. Doradca zaproponuje różne strategie w zależności od specyfiki branży i charakteru przedsiębiorstwa oraz przedstawi oferty zróżnicowane pod względem cenowym i/lub jakościowym. Zawsze polecamy Klientom rozwiązania optymalne pod względem ekonomicznym – rozwiązania, które nie pociągają zbędnych wydatków, a z drugiej strony doskonale zaspokajają bieżące i przyszłe potrzeby.

W celu dostarczania swoim Klientom najbardziej kompleksowej i innowacyjnej oferty w zakresie oprogramowania NETLAND Computers współpracuje z wieloma firmami.

Programy dla małych i średnich przedsiębiorstw – Insert

Partnerem handlowym NETLAND Computers jest firma INSERT. W naszej ofercie znajdą Państwo podstawowe programy doskonale sprawdzające się w funkcjonowaniu małych i średnich przedsiębiorstw: Gestor, Rachmistrz, Subiekt, Rewizor, Gratyfikant oraz aplikacje niestandardowe również proponowane przez firmę INSERT np. program Sello (aplikacja do zarządzania aukcjami internetowymi stworzona specjalne dla małych i mikro przedsiębiorstw) czy Navireo (nowoczesny system zarządzania dla średnich przedsiębiorstw).

Microsoft Authorised Education Reseller

Jako wieloletni partner Microsoft posiadamy status Microsoft Authorised Education Reseller i Microsoft Refurbisher. Uzyskanie powyższych certyfikatów dowodzi, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez naszą firmę usług stała zawsze na najwyższym poziomie. W ramach współpracy z Microsoft prowadzimy sprzedaż oprogramowania dla przedsiębiorstw, szkół, uczelni wyższych, urzędów i innych jednostek.

Zintegrowane systemy do zarządzania firmą – Enova

Enova to zintegrowany system do zarządzania firmą, oprogramowanie zbudowane przez ekspertów od zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Cechą charakterystyczną jest ergonomia, efektywność pracy i przyjazny dla użytkownika interfejs. System Enova jest zintegrowany ze środowiskiem Microsoft Office oraz obecnym prawem, współpracuje z programem Płatnik, rejestratorami czasu pracy (RCP), obsługuje elektroniczne wyciągi bankowe, umożliwia kontrolę nad realizacją budżetu, a także dostęp do kompleksowych informacji na temat prowadzonych działań i wyników finansowych firmy. W prosty sposób można zintegrować popularne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, na przykład programy wspomagające zarządzanie produkcją lub systemy zarządzające obiegiem dokumentów. System Enova w procesie wdrożenia dostosowany jest do potrzeb firmy, zarówno małej, średniej jak i dużej.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów NETLAND Computers poszerzyło swoją ofertę o indywidualne oraz kompleksowe rozwiązania serwerowe, obejmujące instalację oraz integrację serwerów. Zajmujemy się sprzedażą i dostawą serwerów oraz rozbudową i modernizacją istniejących już systemów.

Serwery fizyczne

Jesteśmy świadomi, że bez szybkiego dostępu pracowników do danych trudno wyobrazić sobie efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Dlatego, tak istotne jest posiadanie skutecznej serwerowni, która wspiera realizację celów przedsiębiorstwa. Tworzenie środowisk serwerowych wymaga doświadczenia i zastosowania najnowocześniejszych technologii, dlatego warto to zadanie pozostawić w rękach specjalistów.

Oprogramowanie i wdrożenie

Wiele firm oferuje tylko sprzedaż oprogramowania. W NETLAND Computers Klienci otrzymują znacznie więcej. Nie tylko pomożemy wybrać oprogramowanie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa, ale także wdrożyć je i odpowiednio skonfigurować. W naszej pracy wykorzystujemy rozwiązania Open Source oraz komercyjne. Jako partner handlowy dostarczamy także licencje na poszczególne produkty serwerowe Microsoft i Vmware. Fachowe doradztwo i kompleksowe wsparcie w zakresie oprogramowania gwarantuj nasi pracownicy, którzy dysponują specjalistyczną wiedzą z zakresu wdrażania, konfigurowania i eksploatowania oprogramowania serwerowego.

Bezpieczeństwo

Im większy stopień zinformatyzowania przedsiębiorstwa, tym większe straty może spowodować nieautoryzowany dostęp do danych, atak wirusa czy awaria systemu. Takie sytuacje mogą nie tylko stać się przyczyną braku dostępu do danych, ale także ich bezpowrotnej utraty. Może to prowadzić do opóźnień w świadczeniu usług, spadku dochodów, a nawet utraty kontrahentów i osłabienia zaufania do firmy. Dzięki niezbędnej wiedzy, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie wdrożyć rozwiązania, niezbędne do wydajnej i ciągłej pracy w przedsiębiorstwie.

Wirtualizacja i Cloud Computing

Wirtualizacja to stosunkowo nowa dziedzina informatyki. Technologia ta pozwala uruchomić kilka serwerów wirtualnych na pojedynczej maszynie fizycznej i umożliwia efektywniejsze wykorzystanie infrastruktury. Zasoby serwera wirtualnego można dokładnie dostosować do zapotrzebowania danej firmy. Dzięki temu Klienci ponoszą niższe koszty, dokładnie odzwierciedlające ich aktualne wymagania. Zaletą wirtualizacji jest również dużo większy współczynnik dostępności i odporność na awarie w porównaniu z pojedynczym serwerem fizycznym. Serwer wirtualny optymalizuje koszty i nakłady inwestycyjne Klienta.

Wirtualizacja to:

  • Zwiększenie wydajności.
  • Sprawność i lepsza kontrola.
  • Swoboda wyboru.
  • Bezpieczeństwo.
  • Automatyzacja pracy i zarządzanie.

Wirtualizacja jest idealnym rozwiązaniem dla firm, w których pracuje wiele aplikacji i ich liczba z biegiem czasu może wzrosnąć. Zastosowanie wirtualizacji w firmie umożliwia optymalne wykorzystanie zasobów serwera. Technologię tę można stosować bez względu na branżę, rodzaj czy profil działalności firmy. Wirtualizacja w przedsiębiorstwach przemysłowych może ograniczyć wydatki na strukturę IT, zwiększa elastyczność, usprawnia zarządzanie i standaryzację pracy. Z wirtualizacji korzystają nie tylko duże i złożone organizacje. Z powodzeniem stosuje się ją także w sektorze publicznym. Za wdrażaniem wirtualizacji, m.in. do urzędów, przemawia nadzwyczaj sprawne zarządzanie bezpieczeństwem zgromadzonych danych.

Kompleksowe usługi z zakresu infrastruktury mediów i IT

Możliwości techniczne, zaplecze logistyczne i duża grupa firm kooperujących z różnych branż z całej Polski umożliwia NETLAND Computers wykonywanie kompleksowych usług z zakresu infrastruktury IT. Zarówno dla Klientów wynajmujących puste biura czy magazyny, jak i budujących swoje przyszłe siedziby od podstaw, nasza firma jest w stanie zapewnić całościową infrastrukturę mediów: od stworzenia instalacji elektrycznej i sieciowej, przez systemy alarmowe, telewizję przemysłową i inne systemy bezpieczeństwa, po instalację sprzętu komputerowego i central telefonicznych VoIP (Voice over Internet Protocol).

Kompleksowa usługa projektowana jest indywidualnie dla potrzeb danego Klienta na najwyższym europejskim poziomie. Dodatkowo użytkownik może liczyć na fachowe rady naszych specjalistów. Największym atutem naszych rozwiązań jest całościowa, pełna oferta i oszczędność bezcennego czasu, który Klient musiałby poświęcić na zaplanowanie przedsięwzięcia. Całą usługą zarządza NETLAND Computers i to my gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalizm naszych podwykonawców.

Usługi dodatkowe:

Obsługa informatyczna

Doradztwo w zakresie wyboru oprogramowania i rozwiązań IT

Audyt legalności oprogramowania

Szkolenia

Sieci komputerowe

Serwis komputerów i drukarek