Netland Computers

NETLAND Computers prowadzi kompleksowe usługi informatyczne. Możliwości techniczne, zaplecze logistyczne i duża grupa firm kooperujących z różnych branż z całej Polski umożliwia wykonywanie kompleksowych usług z zakresu infrastruktury IT. NETLAND Computers zaopatruje Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa, urzędy i szkoły. Elastyczność i bogaty asortyment pozwalają tworzyć doskonałe rozwiązania zarówno dla domu, jak i biznesu. Specjalizujemy się w unikalnych rozwiązaniach, wychodzimy poza utarte schematy, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego specyficzne wymagania. W ofercie NETLAND Computers znajduje się nowy i używany sprzęt markowy. Importujemy wysokiej jakości sprzęt poleasingowy, a także najnowsze produkty marek Dell, HP, Konica Minolta, Ricoh, z którymi łączy nas biznesowa współpraca. Dystrybuowany przez NETLAND Computers sprzęt, zarówno nowy, jak i poleasingowy, pochodzi z USA oraz państw Europy Północnej i Zachodniej, takich jak: Szwecja, Irlandia, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Austria, Niemcy oraz Francja. Nowe produkty nabywane są bezpośrednio u producentów, co gwarantuje atrakcyjne ceny. Z kolei działalność eksportowa obejmuje rynki: Litwy, Łotwy, Czech, Ukrainy, Rumuni, Słowacji oraz Niemiec i Wielkiej Brytanii.

NETLAND Computers prowadzi w ramach swojej oferty sprzedaż markowego sprzętu komputerowego, usługi profesjonalnego serwisu i kompleksową obsługę firm, a także możliwość wynajmu sprzętu komputerowego, w tym laptopów z dostępem do szerokopasmowego Internetu, projektorów czy drukarek. Kolejna usługa obejmuje likwidację, skup i utylizację zużytego sprzętu komputerowego. NETLAND Computers specjalizuje się również w tworzeniu sieci LAN i WLAN, wirtualizacji, sprzedaży kas i drukarek fiskalnych, wdrażaniu oprogramowania dla firm, a także obsłudze i komputeryzacji przedsiębiorstw, placówek oświaty i tworzeniu pracowni komputerowych.

Wiele firm oferuje tylko sprzedaż oprogramowania. W NETLAND Computers Klienci otrzymują znacznie więcej. Nie tylko pomożemy wybrać oprogramowanie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa, ale także wdrożyć je i odpowiednio skonfigurować. W naszej pracy wykorzystujemy rozwiązania Open Source oraz komercyjne. Jako partner handlowy dostarczamy także licencje na poszczególne produkty serwerowe Microsoft i Vmware. Fachowe doradztwo i kompleksowe wsparcie w zakresie oprogramowania gwarantuj nasi pracownicy, którzy dysponują specjalistyczną wiedzą z zakresu wdrażania, konfigurowania i eksploatowania oprogramowania.

www.WynajemIT.pl – specjalistyczny serwis oferujący wynajem sprzętu komputerowego: wypożyczanie laptopów i komputerów stacjonarnych, a także monitorów, drukarek, projektorów oraz innych. Ponadto zespół WynajemIT.pl świadczy szereg usług dodatkowych związanych z wypożyczaniem sprzętu komputerowego: konfigurację, opieką techniczną podczas konferencji i spotkań, szkolenia itp.

www.likwidacjaIT.pl – serwis poświęcony likwidacji sprzętu komputerowego. Netland Computers prowadzi skup używanych komputerów z całej Polski. Przeprowadza likwidacje dużych ilości sprzętu. Na stronie klienci znajdą najważniejsze informacje dotyczące likwidacji komputerów oraz przykładowe procedury.

www.netlandcomputers.pl – główna firmowa witryna, która dzięki wykorzystaniu aplikacji livechat umożliwia między innymi korzystanie z bezpłatnej pomocy technicznej. Z naszej strony klienci mogą bezpłatnie pobierać sterowniki do markowego sprzętu komputerowego.

www.netland24.pl – sklep internetowy ze sprzętem IT. Jest to jeden z największych sklepów internetowych oferujących nowy sprzęt komputerowy (prawie 6000 pozycji) oraz odnowiony sprzęt poleasingowy. Takie połączenie sprawia, że każdy klient może wybrać towar, który będzie doskonale spełniał jego oczekiwania zarówno pod względem wymagań technicznych, jak i możliwości finansowych.

www.dellpromocje.pl – jeden z większych autoryzowanych partnerów DELLa. Sklep oferuje najnowsze modele niezawodnej marki po bardzo korzystnych cenach. Dellpromocje.pl to atrakcyjne rabaty i najlepsze oferty sprzętowe.

www.nieprzegap.com – internetowy sklep komputerowy z ofertą wyłącznie najwyższej jakości sprzętu poleasingowego. Nasze motto brzmi: „komputery poleasingowe lepsze niż nowe”, co oznacza doskonałą jakość, sprzęt w idealnym stanie oraz gwarancję na wyższym poziomie niż w przypadku sprzętu nowego (gwarancja od roku do dwóch lat oraz naprawa w 5 dni roboczych, żadnych kosztów dla kupującego).

www.hppartner.pl – internetowy sklep komputerowy specjalizujący się w sprzedaży sprzętu komputerowego marki HP. Sklep oferuje notebooki, komputery stacjonarne, stacje robocze, drukarki, serwery i sprzęt sieciowy oraz materiały eksploatacyjne.

www.ricohsklep.pl – specjalistyczny sklep komputerowy, który w swoim asortymencie posiada pełną gamę produktów wiodącego producenta wysokowydajnych systemów drukujących – RICOH. Oferta sprzętowa obejmuje drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne i kopiarki.

www.konicaminolta.kalisz.pl – sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży profesjonalnego sprzętu drukującego marki Konica Minolta. Oferta sprzętowa sklepu obejmuje drukarki laserowe, kopiarki, kserokopiarki, urządzenia profesjonalne – systemy wielkoformatowe i systemu produkcyjne.

www.serwerysklep.pl – sklep oferuje najnowsze modele serwerów niezawodnych i wiodących na rynku marek po bardzo korzystnych cenach. W sklepie znajdziecie Państwo wydajne serwery zarówno do użytku profesjonalnego jak i tanie serwery dedykowane dla firm takich marek jak HP, DELL, Fujitsu.

 www.wypozycz.pl – największa w Polsce baza wypożyczalni. Portal umożliwia łatwe i szybkie wyszukiwanie wypożyczalni produktów z różnych branż. Ułatwia dotarcie do tysięcy firm, porównanie ofert i wybranie najlepszej w danej kategorii. Z wypożycz.pl każdy klient oszczędza swój czas i pieniądze.

2002 – Dystrybucja sprzętu komputerowego główną działalnością firmy.
2004 – Intensywny rozwój firmy powoduje zmianę siedziby na większą.
2005 – Pierwszy sklep internetowy sygnowany marką NETLAND Computers.
2008 – NETLAND Computers Autoryzowanym Partnerem DELL.
2009 – Partnerstwo z firmą INSERT S.A. Powstają kolejne sklepy internetowe.
2009 – Rozszerzenie działalności NETLAND Computers o usługi serwisowe.
2010 – NETLAND Computers podbija rynek wynajmu sprzętu komputerowego, realizuje prestiżowe zlecenie na ogólnopolskiej imprezie sportowej – Europejskiej Olimpiadzie Letnich Igrzysk Specjalnych. Partnerstwo z firmą Microsoft, między innymi statut Microsoft Registered Refurbisher.

2010 – NETLAND Computers posiada własny światłowód oraz instaluje bezpłatny Internet na wieży ratuszowej, na Rynku Główny w Kaliszu.
2011 – Zdobycie dotacji unijnej na innowacyjny projekt platformy internetowej.
2011 – NETLAND Computers członkiem i współzałożycielem Klastra Informatycznego Południowej Wielkopolski.
2011 – Nawiązanie współpracy z Konica Minolta Polska, Enova, Tensoft i AVG.
2011 – Status Microsoft Authorised Education Reseller.
2012 – Partnerstwo biznesowe z RICOH Polska i Gdata, zdobycie tytułu HP Partner Preffered.
2012 – Członkostwo w Regionalnej Izbie Gospodarczej.

Informacje kontaktowe

Netland Computers
Wrocławska 35,
62-800 Kalisz

Telefon: 62 741 22 54
FAX: 62 753 64 20
E-mail: r.gulcz@netlandcomputers.pl

Napisz do nas