Zapraszamy na VI Europejski Kongres MŚP oraz Targi Biznes Expo

06.10.2016

10-12 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się Europejski Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Podobnie jak rok temu, z naszym Autoryzowanym Partnerem firmą Datio firma Soneta będzie obecna na tym wydarzeniu.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Międzynarodowym Centrum Kongresowym to największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO są wydarzeniem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi MŚP. Ich uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertami wystawców, ale także wziąć udział w serii warsztatów i prezentacji, skorzystać z porad ekspertów oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

W tym roku po raz kolejny odwiedzić będzie można stoisko enova365 oraz firmy Datio. Na odwiedzających stoisko czekać będą eksperci z zakresu Jednolitego Pliku Kontrolnego którzy opowiedzą o tym jak przygotować firmę na zmiany w prawie. Na stoisku dostępne będą również prezentacje rozwiązań enova365 i porady odnośnie rozwiązań dla biznesu.

Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w wykładach w Strefie Prezentacji – codziennie o 11:00 oraz 15:00 eksperci Sonety zaprezentują najważniejsze kwestie związane z tematyką JPK.

Udział w kongresie oraz targach jest bezpłatny.

Do zobaczenia.

Comments are closed.