CRM dla handlowców – CRM sprzedażowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy

Zwiększaj sprzedaż, daj nowoczesne narzędzie swoim handlowcom

 

Testuj bezpłatnie

Prowadzisz sprzedaż?

Usprawnij ją z systemem CRM

Mobilny

Gdziekolwiek się znajdujesz, jesteś w kontakcie z pracownikami. Nawet w podróży możesz zatwierdzać zamówienia, kontrolować finanse, przydzielać zadania – po prostu oszczędzasz czas.

Elastyczny

CRM dla handlowca daje Ci pełną niezależność. Chcesz zoptymalizować składanie zamówień? Potrzebujesz integracji ze sklepem? Oczekujesz wsparcia dla zespołu handlowego? Zrób to o 50% skuteczniej.

Strategiczny

Zapomnij o ręcznym wypełnianiu plików w arkuszu kalkulacyjnym. System CRM enova365 wygeneruje Ci zestawienia jakich potrzebujesz. Szybko i skutecznie podejmiesz strategiczne decyzje.

Wielobranżowy

System enova365 to kompletne narzędzie do obsługi procesów handlowych w firmach o różnych profilach.

Poznaj możliwości

Ewidencja kontaktu z Klientem

Po każdym kontakcie, CRM enova365 pozwala gromadzić informacje o wszystkich czynnościach i zadaniach wykonanych w stosunku do klienta, a także dane na temat jego preferencji zakupowych.

 

 • Dzięki zaawansowanym filtrom możesz w dowolnym momencie wyeksportować dane, np. listę kontaktów na potrzeby Twojej kampanii sprzedażowej.
 • Zestawiaj dane wedle potrzeb: po standardowych i niestandardowych kategoriach. CRM enova365 zawiera m.in. takie elementy jak kampanie, zdarzenia, aktywności.
 • Wprowadzaj dane tak, jak Ci wygodnie: wypełnij formularz lub importuj dane z poziomu arkusza Excel jak i z pliku .xml. CRM możesz też integrować bezpośrednio ze źródłami danych.
 • CRM pozwala tworzyć zadania, zdarzenia, prowadzić projekty oraz kampanie.

panele BI w systemie erp enova365 screen

Obsługa lejka sprzedażowego

Lejek sprzedaży umożliwia analizę leadów na każdym poziomie procesu sprzedaży. Dzięki niemu wiesz, jakie działania ma podjąć Twój zespół sprzedażowy i na jakim etapie znajduje się realizacja planu.

 

 • Pozyskiwanie wiedzy na temat podgrzanych leadów. Masz możliwość sprawdzenia, które leady stanowią najwyższy potencjał sprzedażowy oraz jaki jest etap domykania sprzedaży.
 • Kadra zarządzająca z łatwością otrzyma odpowiedzi na pytania o zaangażowaniu potencjalnych klientów, źródle ich pozyskania i jego efektywności.
 • CRM enova365 umożliwia pracę w przeglądarce i ułatwia wizualizację danych w formie wykresów.
 • Szybki i wygodny dostęp pozwala Ci zyskać wiedzę o tym, jaką skuteczność mają handlowcy, na jakim etapie powinni podjąć kontakt oraz jakie są właściwe działania, które pozwalają osiągnąć cel.

 

System CRM

Raporty i forecasty

Otrzymujesz dostęp do gotowych wzorców raportów już w standardowej wersji programu.

 

 • Możesz łatwo i wygodnie eksportować dane do arkusza z dowolnego miejsca w systemie i zaprezentować je w formie wykresu.
 • Posiadasz pełną dowolność w tworzeniu analiz w oparciu o informacje zawarte we wszystkich modułach enova365.
 • W prosty sposób tworzysz wyspecjalizowane raporty oraz analizy danych, które znajdują się w bazie operacyjnej programu. Bez obciążania głównego serwera bazy danych.

domeny

Harmonogramy i obsługa procesów

Dzięki automatyzacji sprzedaży CRM możesz automatycznie wysyłać powiadomienia np. o niezapłaconych fakturach – za pomocą poczty e-mail lub SMS.

  • CRM oferuje Ci też funkcjonalność Poczty CRM, która wyklucza konieczność korzystania z innych klientów pocztowych, czyli dokumenty, kartoteki kontrahenta i towaru, rozliczenia.
  • Za pomocą CRM enova365 możesz wygenerować przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności.
  • CRM daje Ci możliwość prowadzenia nie tylko procesów sprzedażowych, ale też supportu i reklamacji.

screen business intelligence

Aplikacje mobilne dla handlowców

Jeśli jesteś handlowcem, potrzebujesz osobistego asystenta, który wystawi dokumenty handlowe: zapytania, oferty, zamówienia – kiedy tylko chcesz. To wszystko możesz osiągnąć dzięki aplikacji enova365 na urządzenia Android.

 

 • Zaplanuj wizytę z klientem i kontrahentem – dostęp do harmonogramu masz w każdym miejscu.
 • Chcesz zaplanować szkolenie dla Klienta lub prezentację handlową? Zarządzanie relacjami z klientem to specjalność enova365. Program w kilka minut zanotuje i zarejestruje zdarzenie.
 • Sprawdź aktualny cennik lub przyznaj klientowi rabat.
 • Korzystasz z kalendarza i map Google? Nasz CRM będzie z nim współpracować, by zwiększyć efektywność działań.

system erp enova365 BI - screen

Funkcje enova365 polecane dla Ciebie

CRM

Rozwiązanie przewidujące potrzeby rozwiniętej firmy

Faktury

Kontrola finansów w jednym miejscu. Sprawdzisz kontrahenta, unikniesz pomyłek, automatycznie rozliczysz należności i wystawisz dokumenty.

Pulpit kontrahenta

Aplikacja dla Kontrahentów, dla wygody i komfortu pracy w terenie. Działania B2B w każdym miejscu, o każdej porze.

Przedstawiciel handlowy

Personalny asystent dla handlowców. Integracja z kalendarzem Google,  wygodny mobilny interfejs.

Windykacja

Moduł do sprawdzenia i weryfikacji dłużników. Szybko sprawdzisz dokumenty i aktualne sprawy. Pełne dane analityczne z windykowanych dokumentów.

SMS

Korzystasz z naszego systemu CRM? Wykorzystaj moduł SMS. Zapewnia szybką komunikację z klientami i kontrahentami.

e-mail

Wysyłaj maile bezpośrednio z enova365. Przesyłaj dokumenty, faktury i inne załączniki do wszystkich pracowników.

Workflow

Płynna praca na wszystkich poziomach. Ten moduł pozwoli na rozwój wszystkich funkcji jakie posiada enova365. Dosłownie wznosi na wyższy poziom procesy w firmie.

Dostosuj do swojego biznesu

W enova365 możesz dowolnie zestawiać wybrane przez siebie moduły, które najlepiej pasują do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system całkowicie dostosowany do działalności biznesu. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury o kolejne funkcjonalności.

Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

Testuj bezpłatnie
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365

Umów prezentację