Enova CRM na Windows 8 Modern UI

Enova wdrożyła pierwsze aplikacje na Windows 8, a konkretnie trybu Modern UI.

Aplikacje są elementem kompleksowego systemu ERP enova365 i mogą być używane w modelu usługowym (Software as a Service) w chmurze Windows Azure lub jako narzędzie instalowane w chmurze prywatnej (jest to forma zakupu licencji). To w 100% polski produkt, bazujący na kilkunastoletnim doświadczeniu w zakresie wspierania procesów w firmie. Jest gotowy do pracy w średnich i dużych polskich firmach lub do integracji w oddziałach międzynarodowych korporacji zlokalizowanych w Polsce, pracujących na zagranicznych systemach. Jego przewagą jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów i duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur w obrębie tych nowelizacji.
W wersji demonstracyjnej moduł enova365 CRM prezentuje wyłącznie dane przykładowe.

enova365 CRM

enova365 CRM wykorzystywany jest w kreowaniu, zarządzaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowany w każdym przedsiębiorstwie bez względu na wielkość, profil czy branże.

enova365 Kadry Płace

enova365 Kadry Płace skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Aplikacja jest elementem kompleksowego systemu ERP enova365 i może być używana w modelu usługowym (Software as a Service) w chmurze Windows Azure lub jako narzędzie instalowane w chmurze prywatnej (jest to forma zakupu licencji). To w 100% polski produkt, bazujący na kilkunastoletnim doświadczeniu w zakresie wspierania procesów w firmie. Jest gotowy do pracy w średnich i dużych polskich firmach lub do integracji w oddziałach międzynarodowych korporacji zlokalizowanych w Polsce, pracujących na zagranicznych systemach. Jego przewagą jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów i duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur w obrębie tych nowelizacji.
W wersji demonstracyjnej moduł enova365 Kadry Płace prezentuje wyłącznie dane przykładowe.

enova365 Handel

enova365 Handel zapewnia obsługę firmy w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu

enova365 Pulpit Pracownika

Platforma internetowa Pulpit Pracownika wraz z Pulpitem Kierownika to wygodne narzędzie samoobsługi pracowniczej. Dzięki niej pracownicy mogą monitorować swój czas pracy i wymiar urlopów, ewidencjonować wnioski urlopowe, sprawdzać pasek wypłaty oraz
kartę wynagrodzeń pracowniczych itp. Profil kierownika pozwala zatwierdzać wnioski urlopowe pracowników, przeglądać ich dane personalne oraz wprowadzać czas pracy.

Przykładowe aplikacje na system Windows 8 można pobrać bezpłatnie w sklepie Windows.

No Comments Yet.

Leave a comment