Dyrektor Produkcji i Rozwoju enova365 nominowana do tytułu Wizjonerzy 2016

11.10.2016

Podczas Europejskiego Forum Nowych Ideii przyznane zostały nagrody w konkursie “WIZJONERZY 2016″. Jest to wyróżnienie Dziennika Gazety Prawnej przyznawane dla wiodących postaci polskiego biznesu. W tym roku nominację do nagrody otrzymała Jadwiga Wojtas, Dyrektor Produkcji i rozwoju systemu enova365.

Na liście nominowanych znalazło się 12 przedstawicieli świata biznesu, którzy zdaniem kapituły konkursowej wdrożyli w ubiegłym roku najciekawsze i najodważniejsze projekty zintegrowane, których efektem było podniesienie wartości swoich firm. Wśród nominowanych znalazła się Jadwiga Wojtas, Dyrektor Produkcji i rozwoju systemu enova365.  Nominację do nagrody „Wizjonerzy 2016” otrzymała za realizację projektu Biznes Trendy 2015. Celem projektu była promocja produkt enova365 w chmurze, nad którą prace programistyczne prowadzone były od 2011 roku.  Przyczynkiem do projektu biznes trendy, była ważna nagroda dla enova365, czyli tytuł Aplikacja roku 2014, otrzymana od firmy Microsoft w kategorii Partner Technologiczny.

„Wtedy, aby zagospodarować tę nagrodę szukaliśmy pomysłu na dotarcie do grupy klientów i naszej autoryzowanej sieci Partnerów z nowym produktem. Jako firma mamy duże doświadczenie w pracy z rynkiem MSP, bo już od 2002 w dostarczamy licencje oprogramowania na własność firmom z tego sektora. Poszerzenie naszej dotychczasowej oferty o oprogramowanie w formie usługi na chmurę dla klienta, było nowych wyzwaniem. Efektem projektu było przełamanie barier, które chcieliśmy osiągnąć.” Mówi Jadwiga Wojtas.

Projekt Biznes Trendy w znacznej części oparty był o edukację firm sektora MSP w zakresie trendów w zarządzaniu, zmianach narzędzi działania czy zmianach generacyjnych wśród pracowników i klientów i ich skutków dla biznesu. Projekt w swojej głównej fazie zakończył się w roku 2015, obecnie trwa jego kolejna iteracja. Więcej na www.biznestrendy.eu

Jadwiga Wojtas to manager z 21 doświadczeniem w branży IT.  Od 14 lat, pracuje w firmie Soneta, zarządzając pracą ponad 50 osobowego zespołu produkcji oraz kreując kierunki rozwoju systemu enova365.

Szczegóły plebiscytu znajdują się tutaj>

Comments are closed.